Tvorba článkov a webov

Tvorba článkov a ich publikovanie v rôznorodých médiách a na sociálnych sieťach je dnes jedným z najdynamickejších a najvplyvnejších oblastí komunikácie. Je to komplexný proces, ktorý si vyžaduje nielen technické zručnosti a schopnosti, ale aj kreativitu, originalitu a strategické myslenie.   


Reklama na Facebooku

Reklama na Facebooku je v dnešnej dobe jedným z najefektívnejších nástrojov digitálneho marketingu. S jej pomocou môžete dosiahnuť globálnu publikum a zvýšiť povedomie o vašej značke, produktoch alebo službách. Jednou z najvýhodnejších foriem reklamy na Facebooku. 

Reklama Google

Reklama na internete sa stala neoddeliteľnou súčasťou moderného marketingu. Jedným z najpopulárnejších a najefektívnejších nástrojov online reklamy je Google Ads, ktorý funguje na princípe PPC (Pay Per Click) alebo platba za klik.  


Sme experti na komunikáciu, ktorí sa vyznačujú hlbokým porozumením a ovládaním rôznych komunikačných stratégií a techník. Naše kompetencie zahŕňajú schopnosť efektívne komunikovať na rôznych úrovniach, od interpersonálnej až po masovú komunikáciu, s dôrazom na jasnosť, presnosť a kontextovú primeranosť. Máme rozsiahle skúsenosti s analýzou a interpretáciou komunikačných procesov. 
Sociálne siete, umožňujú ľuďom pohodlne komunikovať, zdieľať obsah a vytvárať virtuálne komunity založené na spoločných záujmoch a hodnotách.
Sociálne siete, umožňujú ľuďom pohodlne komunikovať, zdieľať obsah a vytvárať virtuálne komunity založené na spoločných záujmoch a hodnotách.

Úvodná konzultácia zdarma

Máme záujem o ponúkané služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.

Odoslaním tohto formulára súhlasíme so spracovaním osobných údajov GDPR KLOTTON, s.r.o. 
© KLOTTON, s.r.o., Novosvetská 40, Bratislava, Mobil: 0905 650 352, E-mail: ernest@klotton.sk
Tvoríme PR články a publikujeme ich v médiách.  
Tvoríme web a jeho obsah v systéme Webnode. 
Tvoríme a spravujeme sociálne siete. 
 
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!