Organizovanie stretnutí

28.09.2017

V každom jednom podnikaní je dobré mať v ponuke produkty, či služby o ktoré je záujem. Okrem toho však potrebujete aj dostatok potencionálnych zákazníkov. Sieťový marketing nie je žiadnou výnimkou. Jeho výhodou je však vaša sieť kontaktov. Každý z nás má množstvo kontaktov, či už rodinných, pracovných, alebo kamarátskych. Časť z nich sa môže pridať do vašej siete a budú z nich vaši zákazníci a niektorí z nich aj vaši spolupracovníci. Skôr než sa to stane, tak je potrebné organizovať si stretnutia.

Plánovanie

Nič nenechávajte na náhodu a plánujte si svoj čas. Prvým pracovným nástrojom je váš mobil. Usporiadajte si svoje kontakty, tak aby ste vedeli komu a kedy budete telefonovať.

Pri tejto činnosti majte pri sebe vždy pracovný kalendár a ešte aj papier na poznámky. Úplnou samozrejmosťou by mala byť vaša dobrá nálada. Tú totižto mimovoľne prenášate aj do rozhovorov a každý z nás sa radšej rozpráva v pozitívnej nálade, ako v negatívnej a stresovej atmosfére.

Telefonujte do tej doby pokiaľ nebudete mať naplánované stretnutia aspoň na dva nasledujúce pracovné dni. Nedohodujte si stretnutia za každú cenu, len aby ste ich mali. Dohodujte si stretnutia len s tými ľuďmi u ktorých ste vzbudili záujem.

Príprava na stretnutie

Skôr než sa s niekým stretnete, tak si naštudujte všetko o daných produktoch, či službách vašej siete. Takisto si pripravte aj vaše osobné skúsenosti. Budete tak úprimnejší a v konečnom dôsledku aj pravdivejší.

Výhodou sieťového marketingu je to, že na tieto prvé stretnutia pôjde s vami váš partner, ktorý vás získal do svojej siete. Pôjde s vami rád a pomôže vám nielen vo vašich začiatkoch. Odovzdá vám svoje skúsenosti a spolu s ním si vytvoríte vlastnú sieť.

Ernest Klotton

Dohodujte si stretnutia len s tými ľuďmi u ktorých ste vzbudili záujem.

Spoločnosť Green Ways bola založená v roku 2001 a dnes je najväčším európskym predajcom zelených potravín.

Tvorba siete

04.01.2018

Na sieťovom marketingu je fascinujúca tvorba jeho siete. V etickom sieťovom marketingu je jeho filozofiou odovzdávanie posolstva zdravia. S tým je spojené ako fyzické, tak aj duševné zdravie človeka v spojitosti s prírodou. Tvorba siete v tomto duchu je úžasná. Vyberajte si do nej len takých ľudí, s ktorými chcete spolupracovať a zdieľať spoločnú...

V každom jednom podnikaní je dobré mať v ponuke produkty, či služby o ktoré je záujem. Okrem toho však potrebujete aj dostatok potencionálnych zákazníkov. Sieťový marketing nie je žiadnou výnimkou. Jeho výhodou je však vaša sieť kontaktov. Každý z nás má množstvo kontaktov, či už rodinných, pracovných, alebo kamarátskych. Časť z nich sa môže pridať...

Prevažnú časť môjho profesionálneho života som pracoval ako obchodník. V pracovnom kolektíve som patril takmer vždy k tým starším. Malo to tú výhodu, že som musel držať krok s mladou dravou krvou, ktorá sa hnala za úspechom.

Multi level marketing (MLM), alebo sieťový marketing je istá forma podnikania, ktorá však nie je vhodná pre každého. Mnohí majú k tejto forme práce predsudky a ani sa nesnažia zistiť v čom spočíva systém tohto podnikania.

Najväčšou prekážkou v našom osobnom a aj profesionálnom živote je niekedy naša vlastná osobnosť. Sme zvyknutí na zabehnuté stereotypy a neradi meníme náš postoj. Obhajujeme sa tým, že sme zásadoví a že nás nikto nemusí učiť, ako máme pracovať. Máme predsa svoje vzdelanie a sme odborníkmi vo svojom fachu.

Najväčšou prekážkou v našom osobnom a aj profesionálnom živote je niekedy naša vlastná osobnosť. Sme zvyknutí na zabehnuté stereotypy a neradi meníme náš postoj. Obhajujeme sa tým, že sme zásadoví a že nás nikto nemusí učiť, ako máme pracovať. Máme predsa svoje vzdelanie a sme odborníkmi vo svojom fachu.

KLOTTON, s.r.o., Bratislava
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!