Vytvorte si vlastný web zdarma

Firemné stránky a internetový obchod

Ponúkame vám tvorbu webových stránok v systéme Webnode:

Vytvorenie www stránok vám zaberie iba 5 minút

S Webnode si môžete skúsiť vytvoriť vlastnú stránku zadarmo, a to jednoducho a rýchlo.

Zvládnete to sami - bez zdĺhavého študovania programátorských kódov. Ušetríte desaťtisíce za webdesignéra a obsah stránok budete môcť sami kedykoľvek upravovať. Podľa potreby si aktualizujete články, kontakty, pridáte fotky, videoklipy, ankety atď. Ako teda vytvoriť webovú stránku zdarma? Zaberie vám to len pár minút a výsledok vás ohromí.

Vytvoriť si web stránku zadarmo nebolo nikdy jednoduchšie

Zvolíte si len typ stránok a jednu z mnohých originálnych grafických šablón. Výsledkom budú vaše vlastné plne funkčné a profesionálne web stránky. Pomocou firemnej prezentácie môžete osloviť nových potencionálnych zákazníkov. Na osobných stránkach predstavíte vašu hudobnú skupinu, svadbu alebo triedu v škole. Obchodníkov určite zaujme možnosť zadarmo si založiť vlastný e-shop.

Teraz, keď už viete, ako vytvoriť www stránku, stačí si len vybrať a vyskúšať to - sami zistíte prečo je Webnode najobľúbenejší systém na vytváranie web stránok zadarmo. Je to také jednoduché ako napísať e-mail. Zvládne to naozaj každý.

Máme záujem o tvorbu webu

Moderný dizajn

Pre Vaše stránky si môžete vybrať zo stoviek moderných šablón, ktoré boli pripravené internetovými profesionálmi. S Webnode si vyberie skutočne každý.

Prevádzka na vašej doméne

Webové stránky môžete jednoducho prevádzkovať na doméne druhej úrovne (www.cokolvek.cz). Doménu si môžete zaregistrovať priamo na Webnode.

SEO Marketing

Automatická podpora pre optimalizáciu stránok pre vyhľadávače, generovanie pekného URL a mapy stránok. Môžete pracovať s pokročilými technikami SEO.

Jednoduchosť a rýchlosť

Pre prácu s Webnode nepotrebujete žiadne technické znalosti. Nepotrebujete nič inštalovať, ani konfigurovať. Stačí Vám len internetový prehliadač.

Všetko čo potrebujete

Publikačný systém, hosting, štatistiky návštevnosti, e‑mail, e‑shop, blog, diskusné fórum, ankety, fotogaléria, katalóg produktov, vyhľadávanie, RSS a veľa ďalšieho.

Založte si firemné web stránky rýchlo a jednoducho

Profesionálne firemné stránky sú v dnešnej dobe dôležitou súčasťou každého podnikania. V čase, kedy biznis funguje nielen v reálnom svete, ale aj vo virtuálnom prostredí Internetu, je pre firmu naozaj dôležité prezentovať sa aj online. A tu prichádza na rad Webnode - program na tvorbu web stránok.

Ako funguje tvorba internetových stránok s Webnode

Vytvorenie vašich vlastných webových stránok s Webnode je úplne zadarmo, a čo viac, zvládnete to aj bez akýchkoľvek znalostí programovania. Je to celkom jednoduché! Stačia tri rýchle kroky:

  1. Zvoľte si oblasť, v ktorej podnikáte
  2. Vyberte si jednu z jedinečných grafických šablón
  3. Získajte profesionálne www stránky

Pri registrácii si zvolíte oblasť, ktorej sa venujete, vyberiete si jednu z profesionálnych grafických šablón a za niekoľko minút získate hotovú internetovú stránku. Najväčšou výhodou tvorby webových stránok zadarmo vo Webnode sú texty pripravené na mieru pre zvolenú oblasť podnikania. Tieto texty boli zostavené odborníkmi, aby podporili vaše podnikanie. Popis stránok si samozrejme môžete podľa potreby upravovať. Na vašich www stránkach vytvorených v programe Webnode je možné dopĺňať a aktualizovať články, nahrávať obrázky, fotky a videá, či zverejňovať svoje produkty spolu s aktuálnym cenníkom. Navyše vytvorenie web stránky s Webnode je zadarmo.

Ušetríte tisíce za programátora, či designéra a obsah vašich stránok budete mať plne pod kontrolou.

Rýchle, kvalitné a komplexné riešenie

Systém Webnode je efektívny, profesionálny a originálny. Vaše výsledné stránky budú pôsobiť veľmi dôveryhodne. Šablóny, ktoré použijete sú dobre štruktúrované, optimalizované pre vyhľadávače a pre návštevníkov atraktívne a prehľadné.

Vďaka systému Webnode je tvorba www stránok prístupná každej firme - malej či veľkej.

Vytvorte si svoj e-shop zdarma a začnite predávať online

Založiť e-shop zdarma je teraz jednoduchšie a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

S pomocou Webnode získate za pár minút prehľadný, spoľahlivý a dôveryhodný internetový obchod úplne zdarma. Pridávanie a úprava produktov je otázkou niekoľkých kliknutí. Tvorbu e-shopu zdarma zvládnete úplne sami. Je to také jednoduché ako narátať do troch:

  1. Vyberte si jednu z profesionálnych šablón
  2. Doplňte produkty
  3. A môžete predávať

Okrem rýchlej registrácie vás poteší aj jednoduché, celkom intuitívne ovládanie. Stránky si budete môcť podľa potreby aktualizovať, upravovať a dopĺňať. Vaše podnikanie budete mať plne pod kontrolou.

Webnode ponúka ideálne prostredie malým i veľkým internetovým obchodom.

Vyskúšajte si vytvorenie e-shopu zdarma

Vytvorte si vlastný e-shop rýchlo, jednoducho a zadarmo. Našim užívateľom garantujeme, že ich stránky ostanú na neobmedzenú dobu úplne bez reklám. S internetovým obchodom Webnode budete maximálne spokojný a vaši zákazníci sa k vám budú vždy radi vracať. 

Podporujeme občianske združenie